Zgjedhjet në Podujevë/ Arrestohet një person në shkollën ekonomike

Një person është arrestuar në shkollën e mesme ekonomike “Isa Boletini” në Podujevë.

Ende nuk dihet arsyeja e këtij arrestimi, por i dyshuari është futur në veturën e policisë dhe është dërguar në stacion për tu intervistuar.

Në këtë shkollë është duke u votuar që nga ora 07:00 për kryetar të komunës.

Kjo është qendra më e madhe e votimit në Komunën e Podujevës.

Ngjarja paraprake

Qëllohet për vdekje reperi amerikan

Ngjarja e ardhëshme

Këta janë kandidatët e mundshëm të ASH-së për Tetovën?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian