Zgjedhjet, kandidatët në terren edhe të dielën, Indrit Sefa: Bashkë do e fitojmë Lushnjen

schedule17:30 – 13 Shkurt, 2022

Ndërsa na ndan më pak se një muaj nga zgjedhjet për kryetarë bashkie që do të zhvillohen në 6 mars, kandidatët e 6 bashkive kanë nisur takimet në terren, duke mos pushuar as të dielave.

Kandidati i PD për bashkinë Lushnje, Indrit Sefa sot ka zhvilluar takime me qytetarët.

“Çdo takim me bashkëqytetarët e mi kthehet në burim besimi se së bashku mund ta bëjmë Lushnjen një qytet të jetueshëm për familjet tona dhe brezat që do të vijnë. Jam krenar që garën e 6 Marsit e bëj me ta dhe për ta. Bashkë do fitojmë dhe do bëjmë që Lushnja të fitojë bashkinë që i shërben qytetarëve”, shkruan ai.

Kujtojmë se paraditen e sotme ish-kryeministri Berisha ishte në Dibër, ku prezantoi kandidatin e “Shtëpisë së Lirisë” Premtim Kryemadhin, ndërsa më vonë zhvilloi dhe një takim me shtabin elektoral. /

Story i mëparshëm

Kanada: Policia bën arrestime në përpjekjet për të zhbllokuar urën me Shtetet e Bashkuara

Story i radhës

Angli: Firma u dërgoi klientëve nga një çek prej 2,75 trilionë euro kompensim, për ndërprerjet e shkaktuara gjatë stuhisë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish