Zgjedhjet e 25 prillit/ Astrologu: Do ketë ndryshim madhor që do të mbetet në histori

Astrologu Jorgo Pulla ka deklaruar se këto zgjedhje parlamentare do të jenë shumë ndryshe nga zgjedhjet e kaluara.

Kur u pyet se cilët nga kandidatët favorizojnë yjet në “Shqipëria Live”, astrologu nuk ka dhënë një përgjigje.

Megjithatë, ai ka thënë se do kemi zgjedhje ndryshe nga herët e tjera.

“Do të ketë një ndryshim madhor që do të mbetet në histori, do jenë komplet ndryshe”.

Sipas tij, do të kemi shumë ndodhi përpara 25 prillit dhe do zbulohen gjëra që do ndryshojnë rrjedhën e ngjarjeve.

Ai ka thënë se në zgjedhjet e 2021 do të fitojë populli.

Ngjarja paraprake

Sulmi i të rinjve në Nju Jork, mbi 50 prej tyre me biçikleta rrethojnë autoambulancën – e dëmtojnë duke e goditur

Ngjarja e ardhëshme

Al-Khelaifi i lumtur dhe krenar me emërimin e Pochettinos si trajner i PSG-së

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian