Zëvendëskryeministri Grubi për vizitë në fabrikën “Bako Nuts”

Shkup, 1 tetor 2020 (MIA) – Zëvendëskryeministri dhe ministër i Sistemit Politik dhe Marrëdhënieve mes Bashkësive, i shoqëruar nga përfaqësuesi i Agjencisë për Mbështetjen Financiare të Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Abdulselam Selami, do të vizitojë sot fabrikën Bako Nuts.

Siç kumtuan nga kabineti i Grubit, fabrika “Bako Nuts” që gjendet në zonën industriale ” Rruga e Kaçaniut” është shfrytëzues i mjeteve nga fonti IPARD. sn/

Ngjarja paraprake

Shënim qendror i Ditëve evropiane të trashëgimisë kulturore

Ngjarja e ardhëshme

Rritje e rasteve me Covid-19, Madridi kthen izolimin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian