GRUBI morri pjesë në promovimin e punës së ITKSH-së, në ditën e besëlidhjes së Lezhës

Zëvendëskryeministri i parë i Republikës së Maqedonisë së Veriut , Artan Grubi sot ka marë pjesë në promovimin e punës së ITKSH në Shkup përgjat vitit 2020.

“Nder që isha pjesë e aktiviteteve të sotme të këtij instituti. Ky promovim nuk kishte vetëm një motiv pasi që përveç prezantimit të veprimtarisë një vjeçare, sot u promovua edhe libri i autorit Bajram Kosumi me titull “Letërsia nga burgu”. ka shkruar Grubi në profilin e tij në facebook.

Postimi i plotë i zëvendëskryeministrit Artan Grubi:


Ngjarja paraprake

7 të shëruar dhe 4 raste të reja me Covid sot në Malishevë

Ngjarja e ardhëshme

“Më në fund në një skuadër” – Pogba me mesazh për Jadon Sanchon

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian