Zeqiri 16 minuta në fitore e Augsburgut

Futbollisti shqiptar, Andi Zeqiri, u paraqit nga minuta e 74-tën në fitoren e Augsburgut, me rezultat 2:0 ndaj Union Berlinit. 

Augsburg tre pikë të rëndësishme, ndërsa Zeqiri për 16 minuta sa iu dha mundësia, bëri lojë të mirë.

Golat u shënuan nga Gregoritsch (16′) e Hahn (59′).

Pas javës së 21-të në Bundesliga I, Augsburg zë vendin e 15-të me 22 pikë e Union Berlini është i 4-ti m 34 sosh.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

ВИДЕО: Ученици од Скопје „растурија“ на светски натпревар по општи знаења и дебатирање во Дубаи

Story i radhës

Arsyet pse duart dhe këmbët janë vazhdimisht të ftohta

Të fundit nga