Zeneli shpërthen në lot

Arbër Zeneli është dëshpëruar shumë nga humbja e Kosovës nga Maqedonia.

‘Dardanët’ u mposhtën 2:1 nga Maqedonia në Play Off të Ligës së Kombeve.

Zeneli i cili ishte lojtari më i mirë i Kosovës në këtë ndeshje, ka shpërthyer në lot pas ndeshjes.

Lojtari është shtirë në tokë, i dëshpëruar me mundësinë e humbur për kualifikimin për EURO2020.

Ngjarja paraprake

Po ndiqej nga policia, avionit me kokainë i mbaron karburanti dhe rrëzohet - vdesin dy persona

Ngjarja e ardhëshme

Fshatrat dhe qytetet që nesër nuk do të kenë rrymë ndërmjet 8 deri në 12 orë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian