Zemaj shkon nesër në Burgun e Lipjanit

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, do të shkojë nesër për vizitë në Qendrën Korrektuese në Lipjan.

Ministria e Shëndetësisë përmes një komunikate për media ka njoftuar se Zemaj do të takohet me drejtorin e Shërbimit Korrektues të Kosovës, Nehat Thaçin, në ora 11:00.

I pari i Shëndetësisë po ashtu do të vizitojë pavijonet e kësaj qendre dhe më pas bashkë me Thaçin do të dalë në një konferencë për media.

Ngjarja paraprake

A janë shoqëritë individualiste më të dobëta në reagimin ndaj pandemive?

Ngjarja e ardhëshme

Rusi, shkon në 1.4 milionë numri i rasteve me COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian