Zëdhënësi i VV-së i reagon Hazirit: Deklaratë shumë e dëmshme dhe e papranueshme

Lutfi Haziri ka komentuar situatën që po ndodh në veri. Ai në një deklaratë ka thënë se “sigurinë për momentin e garanton vetëm prezenca e KFOR-it në kazerma”.

Pas kësaj deklarate ka reaguar zëdhënësi i VV-së, Arlind Manxhuka i cili ka thënë se kjo është e dëmshme dhe e papranueshme.

“Ndërkohë që Policia e Kosovës është në krye të detyrës, vjen një deklaratë shumë e dëmshme dhe e papranueshme nga nënkryetari i LDK-së”, ka shkruar Manxhuka.

Story i mëparshëm

Pas barrikadave, serbët vendosin edhe tenda në veri të Kosovës

Story i radhës

Pentagoni: Rusia dhe Kina po zgjerojnë arsenalin bërthamor

Të fundit nga