Zëdhënësi i Presidencës së Turqisë, Ibrahim Kalın, diagnostikohet me COVID-19

Zëdhënësi i Presidencës së Turqisë, Ibrahim Kalın, u diagnostikua me koronavirusin e ri (COVID-19) dhe arriti në fazën përfundimtare të trajtimit, transmeton Anadolu Agency (AA).

Kalın tha se kishte simptoma të lehta të virusit dhe se ishte mirë, ndërsa falënderoi të gjithë për mbështetjen e dhënë.

Më herët gjatë ditës, ministri i Brendshëm i Turqisë, Süleyman Soylu dhe familja e tij u dërguan në spital për trajtim pasi rezultuan pozitiv për COVID-19... .

Ngjarja paraprake

PSG fiton ndaj Nantes, mbetet lider në Ligue 1

Ngjarja e ardhëshme

Deportivo Alaves 1:1 Barcelona – notat e lojtarëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian