Zbuloni se çfarë është kënaqësia: Nëse jeni shumë të lodhur për seks, pozicioni i “malit magjik” është ideal për ju

Nëse jeni adhurues i seksit të butë, ky është pozicioni ideal për ju

Qoftë stresi, kaosi familjar apo ngarkesa e madhe e punës: askush nuk duhet të heqë dorë nga ky shoqërim i këndshëm.

Pozicioni i “malit magjik” premton kënaqësi të relaksuar me argëtim të sigurt.

Kështu funksionon pozicioni i “mali magjik”

Pozicioni i “malit magjik” të kujton pozicionin e një elefanti: gruaja shtrihet e qetë në bark dhe mbështet veten në bërryla. E lë njërën këmbë të shtrirë, ndërsa tjetrën të përkulur. Tani ajo mund të hapë pak këmbët, ndërsa burri, ndryshe nga pozicioni i elefantit, ulet në gjunjë pas saj (nuk shtrihet).

Pozicioni i tij të kujton malin – dhe asgjë nuk pengon në rrugën e magjisë.

Pozicione për shpirtin dhe trupin e lodhur

Këto pozicione në seks rekomandohen veçanërisht kur jeni të lodhur.

Gruaja ulet mbi partnerin e saj, sikur të ishte në një pozicion kalërimi, por më pas e lë pjesën e sipërme të trupit të bjerë mbi të tijin dhe mbyll këmbët mes këmbëve të tij. Pozicion shumë intim dhe super i relaksuar.

Në pozicionin e shtrirë 69 është gjithashtu mjaft qetë: shtrihuni në anën tuaj përballë njëri-tjetrit në mënyrë që koka juaj të jetë në nivelin e zonës gjenitale të tjetrit dhe ngrini këmbën e sipërme.

Tani mund të përqafoheni dhe kënaqni njëri-tjetrin në mënyrë të qetë.

Mëngjesin që vjen

Dhe kur të zgjoheni të nesërmen në mëngjes të pushuar dhe të kënaqur, mbase do të dëshironi ta bëni përsëri…

Dhe nuk keni pse të shqetësoheni shumë për seksin e mirë të mëngjesit. Për shembull, seksi i lehtë nën dush me siguri do t’ju bëjë të dy më të kthjellët dhe më të gjallë!

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pusi ku vdiq 5-vjeçari ishte hapur nga babai i tij për këtë arsye

Story i radhës

Policia arreston hakerin që ia vodhi 35000 euro Neymarit

Të fundit nga