Zbulohet çmimi i fustanit që Marina Vjollca veshi mbrëmë në “Klanifornia”

Ajo edhe mbrëmë transmetoi episodin e ri të emisionit të saj “Klanifornia”.

Moderatorja shqiptare kishte zgjedhur një fustan ngjyrë rozë të shkurtër

Marina e ka kombinuar me një palë take ngjyrë bezhe, ajo dukej shumë bukur teksa kishte rregulluar flokët dhe vendosur një makijazh të errët.

Ajo njihet për veshjet e saj me çmim të shtrenjtë të cilat i zgjedh pothuajse në secilën paraqitje.

Edhe së fundi, fustani që Marina Vjollca ka veshur ka një çmim prej 440 euro. Ishte faqja “Mespermes” në Instagram e cila ka publikuar çmimin e fustanit që moderatorja ka veshur.

Image

 

Ngjarja paraprake

SHBA reagon ndaj arrestimit të 200 anëtarëve opozitarë në Rusi

Ngjarja e ardhëshme

Sot, (kambanat) e fundit për LDK-në-për të zgjedhur të parin e LDK-së

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian