Zbardhet nga dëbora Llogaraja, ulen temperaturat

Ulja e temperaturave ka rikthyer reshjet e dëborës në vendin tonë.

Së fundmi edhe Llogaraja është zbardhur nga petku i dëborës.

Situata deri më tani paraqitet e qetë dhe nuk është raportuar për problematika.

Ndërkohë reshje të dëborës ka pasur edhe në veri të vendit, por edhe në malin e Dajtit në Tiranë, ku dëbora ka zbritur deri në kodrat përrreth.

Ngjarja paraprake

“Ti je krenaria jonë”- Anxhela Peristeri surprizohet nga dy meshkujt më të rëndësishëm në jetën e saj dhe këngëtarja nuk i mbajti dot lotët

Ngjarja e ardhëshme

RMV/ Prezantohet projekti për rrugët lokale me vlerë 70 milion euro

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian