Zaniolo në radarin e Milanit

Nicolo Zaniolo është vënë në listën e prioriteteve të skuadrës së Milanit në këtë afat kalimtar.

Sipas Calciomercato, kuqezinjtë e shohin lojtarin si një alternativë të mirë para Alexander Florenzit.

Anësori i kryeqytetasve ka shkëlqyer sezonet e fundit ish-kampionët e Italisë, përkundër që nuk fitoi ndonjë trofe të rëndësishëm gjatë kësaj kohe.

Mbetet të shihet se cili do të jetë destinacioni i italianit pas kësaj vere.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

OBSH: Shpërthimi i kolerës është i mundur në Mariupol

Story i radhës

“Rama e ka presidentin në xhep”- Negociatori i caktuar nga Komisioni i Rithemelimit ironizon Alibeajn dhe Ballën

Të fundit nga