Zaimina Vasjari shfaqet e ‘frikshme’ pa vetulla

Zaimina Vasjari i ka habitur të gjithë me postimin e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, është një nga këngëtaret e dashura për publikun.

Ajo me ndjekësit në Instagram ndan imazhe të ndryshme e së fundmi i ka habitur të gjithë me një foto.

Në prag të ‘Halloweenit”, ajo e ka realizuar një grim të ‘frikshëm’ ku shfaqet pa vetulla. Zaimina në imazhin e postuar madje as që njihet.

Këngëtarja së fundmi është rikthyer me projekt të ri muzikor pas një pauze të gjatë dhe sigurisht se gjeti mbështetjen e fansave.

Image
Ngjarja paraprake

“Taysoni shqiptar” zëvendëson... në meçin e së shtunës

Ngjarja e ardhëshme

Sulmi në sistemin e pagesave të Thesarit dhe siguria kombëtare

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian