Zafë koordinatori përgatit ajvarin

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, njëherit koordinatori nacional për siguri kibernetike Zafir Berisha, këtë fundjavë ka vendosur të përgatit ajvar dhe arra.

Ai ka shkuar në vendlindje me familjen e tij.
 
“Vikendi në vendlindje, me kremtimin duke pregaditën produktin vendor të ajvarit dhe me Jonën duke u marrë me arra”, ka shkruar Berisha në Facebook.

Postimit ia ka bashkangjitur edhe disa foto.

Image
Ngjarja paraprake

Nga Kovid-19 sot 243 raste të reja, janë shëruar 100 dhe kanë vdekur katër persona

Ngjarja e ardhëshme

Madridi, kryeqyteti i parë në Evropë që rivendos kufizime shkaku i COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian