Zaev: Pakoja e pestë ekonomike në shkurt

Pas Krishtlindjeve do të nisin diskutimet me ekspertët mbi pakon e pestë ekonomike, deklaroi Kryeministri Zoran Zaev, mbi pyetjen se kur do të realizohet pakoja e re e paralajmëruar ekonomike.

Ai tha se gjatë muajit janar do të realizohen bisedimet dhe do të nxirren konkluzione me ekspertët ekonomikë, me çka kah fillimi i shkurtit pritet të nis zbatimi i kësaj mase.

Ngjarja paraprake

39.5% të uebsajteve në mbarë botën mbështeten në WordPress

Ngjarja e ardhëshme

Alaba pranë largimit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian