Zaev: Mbajtja e maskës është mënyra më e thjeshtë dhe më e sigurt për t’i rezistuar pandemisë

Mbajtja e maskës mbrojtëse tani për tani është mënyra më e thjeshtë dhe më e sigurt për t’i rezistuar pandemisë, tha kryeministri Zoran Zaev në profilin e tij në Facebook.

-Unë mbaj #MbajMask sepse kujdesem për të dashurit e mi, sepse respektoj personelin mjekësor dhe sepse shëndeti publik varet nga sjellja e individit. Secili prej nesh duhet të jetë përgjegjës”, shkroi kryeministri Zaev në Facebook.

Ngjarja paraprake

Gigi Hadid dhe Zayn Malik festojnë Halloween me vajzën e tyre, shfaqin për herë të parë imazhin e saj

Ngjarja e ardhëshme

Filipçe: Mbaj maskë dhe mbroj shëndetin publik

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian