Yuri Kim: Janë katër persona në Shqipëri të sanksionuar nga SHBA

Rreth nesh

është website kryesor i lajmeve në Shqipëri. Pjesë e televizionit ABC, redaksia e ka të shenjtë verifikimin e lajmit në mënyrë të pavarur nga gazetarët tanë para publikimit. Me një redaksi të riorganizuar, mundëson një mbulim të plotë të zhvillimeve më të fundit nga vendi dhe bota, përmes një stafi të kualifikuar dhe profesional. Saktësia në informim mbështetet edhe me risitë më të fundit në lidhje me mediat online duke e bërë një media avangardë në vend.
NUIS/NIPT K01711004F

| “Cash” | Privacy | Kushtet e Përdorimit |

Story i mëparshëm

Zhvillime të reja mbi të ardhmen e Dybalas

Story i radhës

Russia Inches Closer to Crypto Regulation as Ministry Hands Gov’t its Draft Bill

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish