Yllka Kuqi pozon joshëse me fustanin elegant

Këngëtarja ka publikuar fotografi teksa ka treguar figurën e përsosur.

Në profilin e saj në Instagram ka publikuar imazhet e cila mori komente të shumta pozitive.

Yllka shihet se ka pozuar brenda një ambienti derisa ka rregulluar flokët ka vendosur edhe makijazh dhe bizhuteri.

Në mbishkrimin e postimit, artistja nga Gjakova ka vendosur një emotikon lule.

Ndryshe, Yllka Kuqi po e shijon jetën e saj familjare me bashkëshortin dhe vajzën e cila shpesh ndanë edhe momente të bukura teksa tregon për fansat dhe ndjekësit raportin me familjen e saj.

Image
Ngjarja paraprake

AstraZeneca rithekson sigurinë e vaksinës mes shqetësimeve

Ngjarja e ardhëshme

Drejtori i BioNTech: COVID-19 nuk është pandemia më e keqe, mund të ketë edhe më të rënda

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian