Yllka hap arkivat, publikon foto me bashkëshortin të shkrepura në fillimet e lidhjes së tyre

Yllka dhe bashkëshorti i saj sot festojnë përvjetorin e 20-të.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj Astriti sot festojnë një ditë të veçantë.

Me këtë rast ajo ka vendosur ti hap arkivat dhe ti publikoj disa foto të cilat me sa duket janë realizuar në fillimet e lidhjes.

Në fotot e postuara të dy dukeshin shumë të rinj dhe tejet të lumtur krah njëri-tjetrit. Çifti këtë përvjetor po e festojnë më ndryshe dhe në mënyrën më të veçantë.

Kjo pasi ka ardhur në jetë fryti i tyre i dashurisë dhe çifti janë bërë prindër të një vajze.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Qeveria heq dorë nga ndalesa për vetëm katër mysafir në shtëpitë

Ngjarja e ardhëshme

Conte shpreson ta rikuperojë për Realin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian