Ylli përforcohet me një lojtar nga Shqipëria 

Klub i basketbollit Golden Eagle Ylli përforcohet me një basketbollist për pjesën e dytë të kampionatit.

“Frenki Lilaj është lojtari i radhës i cili na bashkohet në rrugëtimin tonë. 

Frenki luanë në pozitën 4-5 dhe vjen nga ekipi i Shqipërisë Goga Basket Durrës

Mirë se vjen Frenki!”, njofton faqja e klubit Golden Eagle Ylli.

Ngjarja paraprake

Bogovinë/Policia ka arrestuar personin i cili në Tik Tok ka publikuar video të një fëmije duke shtënë me armë

Ngjarja e ardhëshme

Skuadra shqiptare bëhet me trajner të ri

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian