Ylli i vërtetë i debatit: Melania më në fund duket dhe i mahnit të gjithë me kombinimin e zi

Ngjarja paraprake

Një letër e hapur për këdo që lufton me depresionin

Ngjarja e ardhëshme

Pique i tronditur me drejtuesit e Barcës: Si ka mundësi që lojtari më i mirë në histori të kërkojë largimin?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian