Ylli i ‘Spider-Man’ befason të gjithë, humb peshë në mënyrë drastike

Jacob Batalon ka treguar për humbjen e tij të madhe në peshë!

Aktori 24-vjeçar, që njihet më së miri nga Spider-Man si Ned dhe Netflix Let It Snoë , këtë e zbuloi një foto në Instagram, që bëri që fansat të flisnin se sa peshë ka humbur gjatë karantinës këtë vit.

Sipas një tifozi, Jacob ka humbur mbi 45 kilogram ndërsa përgatitet për Spider-Man 3 , i cili po fillon në Atlanta.

“Ned thjesht donte të  ju përshëndeste”, postoi Jacob në një nga fotot e tij me Instastory.

Ai së pari filloi të zbulonte një ndryshim në peshë në gusht, nga disa fotografi të publikuara atëkohë.

Image

Jacob Batalon
Ngjarja paraprake

VMRO-DPMNE: Filipçe then rekorde çdo ditë, numri i viktimave nga korona afër 1.000

Default thumbnail
Ngjarja e ardhëshme

​Problemi me qentë endacakë mbetët shqetësues në kryeqytet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian