Ylli i Manchester United shënon golin e vitit ndaj Finlandës

Është duke u zhvilluar takimi i fundit në grupin e katërt të Ligës B mes Uellsit dhe Finlandës.

Kombëtarja nga ishulli britanik është duke fituar me shifrat 2-0, ku golat i kanë shënuar Harry Wilson dhe Daniel James.

E ishte pikërisht ylli i Manchester United, Daniel James i cili shënoi në minutën e 46-të, njërin nga golat më të mirë të këtij viti.

Ngjarja paraprake

Është akuzuar gjithmonë se u bë shkak që Justin të ndahet nga Selena, flet Hailey

Ngjarja e ardhëshme

SHBA: Përse gabuan sondazhet?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian