Ylli i “Joker” bëhet baba për herë të parë, tregon historinë e trishtë që fshihet pas emrit të bebit

Regjisori Victor Kossakovsky zbuloi gjatë Festivalit të Filmit në Zyrih se Rooney ka sjellë në jetë një djalë pak ditë më parë dhe vogëlushi gëzon shëndet të plotë.

Ngjarja paraprake

SHBA dhe BE fajtore, pse në Serbi nuk ka Gjykatë Speciale për Krimet e Luftws,

Ngjarja e ardhëshme

Spanja homazhe me flamuj për viktimat e COVID-19

të fundit nga