Ylli botëror bën thirrje të mbani maskat: Është mënyra më e lehtë të mbroni e respektoni çdonjërin

Jessie J ka një thirrje për publikun.

Jessie J ashtu si shumë të tjerë, ka shfrytëzuar influencën e saj për t’iu bërë thirrje qytetarëve të vendosin maska, shkruan lajmi.net.

Ajo publikoi një foto në rrjete sociale, ku shfaqet e shtrirë dhe me maskë në fytyrë, teksa thotë se në këtë mënyrë mbrohen të gjithë, përfshirë veten.

“Vërtet, gjëja më e lehtë për ta bërë, për t’i mbrojtur e respektuar çdonjërin, përfshirë veten”, ka shkruar këngëtarja.

Thirrje të ngjashme kanë bërë e vazhdojnë të bëjnë shumë prej fytyrave publike, që kur ka filluar pandemia COVID-19.

Image
Ngjarja paraprake

Krijohet njësia e përbashkët policore Shqipëri-SHBA, do të luftojë falsifikimin e vizave

Ngjarja e ardhëshme

Presidenti Donald Trump rifillon të marrë pjesë personalisht në aktivitete

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian