Yll Limani lanson projektin “A ki me rrejt”

20:13 | 16 Prill 2021

Foto: Sc/YouTube

Ylli sapo publikoi këngën e re.

Këngëtari i njohur Yll Limani, ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A ki me rrejt”, shkruan lajmi.net.

Për tekstin e këngës u kujdes vet artisti, ndërsa muzikën e punoi Rzon dhe Pllum, kurse u shoqërua me një video të punuar nga Wonder.

Klipi i projektit të ri erdhi me skena interesante, ndërsa edhe këtë herë, artisti i qëndroi besnik stilit të tij të këndimit.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Yll Limani me titull “A ki me rrejt”. /Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Ofendoi dhe kërcënoi gjyqtarët e takimit, dënohet kryetari i KF Vitia

Ngjarja e ardhëshme

Nora Gjakova 350 pikë olimpike, nesër garojnë tre garues tjerë në Kampionatin Evropian

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian