Yll i ri i skenës shqiptare, Diti vjen me projektin e parë

Reperi i ri Ardit Mushkolaj me emrin e njohur të artit Diti me preardhje nga Deçani por që jeton dhe vepron në Zvicër, ka sjellur projektin e parë profesional të cilin e ka finalizuar edhe me videoklip.

Ky videoprojekt është punuar nga produksioni SBS Entertainment me tekst nga Qelik Lipa, Bardhi & Diti ndërsa videoklipi nga Tecandfilm. Artisti i ri Diti pritet që gjatë këtij viti të sjellë edhe shumë projekte të radhës.

Jo rasisht ka ardhur edhe një talent nga familja Mushkolaj pasiqë nga kjo familje kanë dalë edhe shumë artistë me famë mbarshqiptare siç janë këngëtari Nimon Mushkolaj dhe djemt e tij si dhe me famë europiane e botërore është reperi, Dardan.

Story i mëparshëm

Karvani i vdekjes, rusët e vrarë në luftë po dërgohen fshehurazi në këtë shtet

Story i radhës

Zëvendëskryeministrja e Ukrainës: Më shumë se 3 milionë refugjatë kanë ikur në perëndim

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish