Yjet që respektuan distancën shoqërore mbrëmë

Tifozët u ndanë në grupe virtuale për të siguruar që yjet e tyre të prefereuara nga filmat, televizonet ose muzika gjatë 46 vjetorit të Annual E! People Choice Awards të dielën në mbrëmje.

Dhe shumë nga të nominuarit, duke përfshirë edhe Jennifer Lopez, Demi Lovato dhe Mandy Moore, në tapetin e kuq u shfaqën përpara ceremonisë përpara se të drejtoheshin në Santa Monica./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

​Stefano Sensi rikthehet në dispozicion të Interit

Ngjarja e ardhëshme

​Merkel për Covid-19: Numrat po stabilizohen, por shumë ngadalë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian