Xhuli dhe Bruno vizitojnë Fadil Nurën, ai i falënderon për vizitën

Kryetari i Skënderajt, Fadil Nura, sot ka pritur në takim Xhulin dhe Brunon.

Këta janë dy ish-banorët e Big Brother VIP Kosova.

Këtë e ka bërë të ditur vet Nura përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ku edhe i ka falënderuar të dy për vizitën.

“Faleminderit për vizitën, Xhuli dhe Bruno”, ka shkruar Nura krahas një fotografie me dy ish-banorët e BBVK-së.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shqipëri, biznesi dhe nevoja për fuqi punëtorë të kualifikuar

Story i radhës

Bislimi tha se Kurti e Vuçiq do të nënshkruajnë në ceremoni me 27 kryeministra, Stano: S’komentojmë pretendime

Të fundit nga