Xhevati godet Qeqën: Pitja pa kajmak, duq ma qite duq ta lash

Ish futbollisti i mirënjohur, Xhevat Kurti, ka shpërthyer publikisht, duke mos u pajtuar me disa analiza që jepen në ditët e fundit. Kurti shprehet kritikë. Kurti kritikon edhe moderatoren sportive Qeqa Krelani!

“Profesionalizëm,  analizon futbollisti apo trajneri!  

Te na artisti & kamarieri! 

Image

Jo  Ajeti ⭐& Luani⭐ po Qeqa Krelani 🙈!
Tani thojnë diçka s’po shkon? Duhet me zgjedh kanë po e fton!

Futbolli shkon me zanat e mjeshtri! Jo me fiston & dimi!

Sa ma shume sportista nëpër analiza! Pitja pa kajmak Duq ma qite Duq ta lash!”, shkruan Kurti në profilin e tij në facebook. Kurti ka qenë ish futbollist i Trepçës, Besëlidhjes, Besianës dhe Prishtinës.

Ngjarja paraprake

Ka mbaruar koordinimi, tash për tash pa vendim që Kuvendi të punojë online

Ngjarja e ardhëshme

Një vit pa shtëpi/ Në Zambisht të moshuarit jetojnë me ndihmën e fqinjëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian