Xhensila Myrtezaj shijon momente në natyrë teksa lexon edhe një libër

19:57 | 14 Prill 2021

© Xhensila Myrtezaj/Instagram

Këngëtarja siç duket është e pasionuar pas jetës në fshat.

E këtë po e tregon së fundi me postime në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

E veshur me një fustan me lule, Xhensila Myrtezaj ka ndarë fotografi e cila shihet duke shijuar natyrën dhe gjelbërimin e pranverës.

Ajo ka postuar imazhet në Instagramin e saj derisa ka shkruar: “Ju nuk duhet të besoni në magji. Ju jeni magjia. Besoni në vetën tuaj”.

Ndryshe, bukuroshja 28 vjeçare mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Tifozët ‘huliganë’ të Liverpoolit thyejnë xhamat e autobusit të Real Madrid

Ngjarja e ardhëshme

Vendet që do të mbesin pa rrymë nesër

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian