Xhensila Myrtezaj nis pushimet në Miami Beach, duket atraktive teksa vë në pah linjat trupore në pozat e reja

Artistja e njohur nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, ka nisur pushimet e radhës së bashku me familjen e saj.

Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj, këngëtari Bes Kallaku, si destinacion kanë zgjedhur Miami Beach.

Ata po kalojnë një periudhë të mrekullueshme, ndërkohë që nuk kanë munguar me poza në rrjetet sociale.

Krijuesja e hitit “Paris” ka publikuar disa imazhe atraktive në bikini, në të cilat ka marrë vëmendje me linjat trupore.

“Pushimet kanë filluar”, ka shkruar ajo.

Të shumta kanë qenë komplimentet që ka marrë krahas këtyre pozave, e postimi në tërësi mblodhi mijëra pëlqime.

Krahas kësaj, Xhensila po vazhdon të jetë aktive në muzikë e në anën tjetër edhe me koncerte të ndryshme.

Image

Xhensila Myrtezaj

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nga 1 Marsi lirohen masat e udhëtimit në BE nga vendet jo anëtare

Story i radhës

​Sekuestrohen barna të kontrabanduara në vlerë prej 10 mijë euro

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish