Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku të lumtur krah njëri-tjetrit

Aktori i njohur, Bes Kallaku, gjatë ditës së sotme (e shtunë) festoi ditëlindjen e 35-të.

Me këtë rast, bashkëshortja e tij, Xhensila përmes rrjeteve sociale ndau imazhe të ëmbla me të.

Së fundmi, në një postim në Instagram, bukuroshja brune ka zgjedhur të publikojë një fotografi tjetër mjaft të ëmbël.

Dyshja shihen me plot stil të veshur, ndërsa buzëqeshin krah njëri-tjetrit duke marrë poza para kamerës.

“Urime ditëlindjen ‘country boy’”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Përkundër pandemisë, çifti kanë realizuar edhe festë modeste, me të ftuar familjarë të ngushtë. 

Ngjarja paraprake

Basha sfidon publikisht Ramën: Nëse nuk ke asgjë për të fshehur, prano direkt një hetim të plotë!

Ngjarja e ardhëshme

Kosova përgatitet për dy ndeshjet evropiane në Kupën e Botës 2023

të fundit nga