Xhensila i përshëndet fansat me një foto nga shtrati

Xhensila Myrtezaj është shfaqur atraktive.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, është e afërt me ndjekësit e saj.

Ajo me ta ndan imazhe të ndryshme në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Së fundmi ka vendosur që me ta ta ndajë një foto ku shihet e shtrirë në shtrat dhe po u thotë “Natën e mirë”.

Megjithatë vihet re se këngëtarja është e grimuar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good night🌙

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Ngjarja paraprake

Lufta në Siri: Sulmi me bombë vret 19 civilë në një qytet të kontrolluar nga rebelët

Ngjarja e ardhëshme

Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian