Xhensila i dedikon nënës së Besit fjalët më të ëmbla

Ditën e sotme, nëna e Bes Kallakut feston 60-vjetorin dhe në këtë përvjetor nuk kishte si të mungonte një urim nga aktori i humorit dhe nusja, Xhensila Myrtezaj.

Xhensila ndau një foto ku shihet duke përqafuar vjehrrën dhe të dyja duken shumë të lumtura.

“Nëna kamomili…Gëzuar ditëlindjen.”, shkroi këngëtarja.

Para pak ditësh, Bes Kallaku u shfaq në shumë dimensione në emisionin “Soiree” duke treguar një anë tjetër të tij që nuk e kishim ditur. Ndër të tjera, nuk munguan disa nga njerëzit më të rëndësishëm të jetës së tij, por të gjithë në formë surprize.

Gjyshja e tij, e cila është edhe një ndër gjyshet më të famshme në Shqipëri, Ija, erdhi në studio gjatë mesit të mbrëmjes, teksa Ylli Baka po performonte këngëm “Mirëmëngjes nëna ime”.

Image

Insta
Ngjarja paraprake

Verratti shpërthen pas ndeshjes: Arbitri më tha ik q*u!

Ngjarja e ardhëshme

Garland: Rritja e terrorizmit të brendshëm, një shqetësim i madh

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian