Xhensila befason me ndryshimin në pamje

Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj mbete ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Krahas projekteve muzikore, artistja nga Shqipëria merr vëmendje edhe me paraqitjet në rrjetet sociale.

Një gjë e tillë ka ndodhur edhe së fundmi, kur Xhensila ka prezantuar ‘look’-un  e ri duke befasuar fansat e saj.

Image

Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja është shndërruar në bionde teksa ka sjell edhe disa imazhe të reja provokuese për të zbuluar ndryshimin teksa shihet pranë bregdetit.

Xhensila shihet e veshur në një kombinim të gjelbër, ndërsa flokët bionde i la të valëzuara duke kombinuar dukjen me makijazh të theksuar dhe aksesor.

Image

Xhensila Myrtezaj

Ajo duke në formë të mrekullueshme duke vënë në pah edhe format atraktive të turpit në veshjen me shumë shije.

Ndërkohë, kujtojmë që aktualisht po shijon suksesin e bashkëpunimit me Elgit Dodën “A e din”, teksa ka paralajmëruar duetin me Noizyn.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Gjaku i shumëkërkuar në Gjermani

Story i radhës

Thuhet se Zidane ka arritur marrëveshje me PSG-në

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish