Xhemal Jakupi, bartës i listës së BDI-së për këshilltarë në Krushevë

Bashkimi Demokratik për Integrim për bartës të listës për këshilltar në komunën e Krushevës ka shpallur Xhemal Jakupin, aktivistë shumë vjeçar në shoqërinë civile.

BDI në të gjitha komunat do të garojë me kandidatët më të mirë dhe të përzgjedhur me kujdes, në veçanti në komunat ky zëri ynë duhet të dëgjohet fuqishëm.

Ngjarja paraprake

Груби: Досега се регистрирани 871.488 граѓани

Ngjarja e ardhëshme

Ja kush është bartës i listës së BDI-së për këshilltarë në Krushevë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian