Xhemaj: Ferizaji, shembulli i qeverisjes së mirë të PDK-së në komuna

Drejtori për Komunikim në Partinë Demokratike tw Kosovws Bashmir Xhemaj, ka qëndruar në një vizitë në Komunën e Ferizaj, komunë kjo që udhëhiqet nga kjo parti, ku është pritur nga kryetrari i kësaj komune, Agim Aliu.

Xhemaj ka thënë se Ferizaji po shndërrohet në modelin e qytetit të zhvilluar me projekte të mëdha në Kosovë.

“Njëri nga ta është ai për “Bashkimin e Qytetit”, që po e transformon tërësisht këtë qytet, falë vizionit të kryetarit Agim Aliu dhe mbështetjes së PDK-së.

Sot u njohëm nga afër me shembullin e mirë të qeverisjes që do t’i prezantohet qytetarëve të Kosovës nga PDK-ja në çdo komunë”, ka shkruar në rrjetin e tij social Xhemaj.

Image
Ngjarja paraprake

Reshjet e shiut shaktojnë përmbytjet e para në Durrës e Vlorë

Ngjarja e ardhëshme

Hapja zyrtare e Teatrit Shqiptar të Shkupit! Bekim Rexhepi: Leja për punë është akt i kryer

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian