Xhaxhai gjen të varur në dollapin e dhomës së gjumit mbesën 21 vjeçare

Një 21-vjeçare, e cila ishte shpallur e zhdukur prej katër ditësh është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Kefalovryso, Trikala.

Mediat greke shkruajnë se 21-vjeçarja ishte studente e vitit të tretë në Athinë, në degën e Psikologjisë dhe së fundmi ishte zhvendosur në shtëpinë e saj e babit të saj në Kefalovryso, Trikala.

Babai i vajzës, kohët e fundit jetonte në Paros dhe punonte si hidraulik. Ai humbi kontaktet me vajzën e tij. Babai foli me vëllain e tij, xhaxhain e vajzës në mënyrë që ai të shkonte dhe të shihte nëse vajza ishte në shtëpi.

Me të shkuar në shtëpi, teksa xhaxhai hap derën pa që mbesa e tij ishte varur me një kravatë në dollapin e dhomës së gjumit.

Ai lajmëroi menjëherë policinë dhe babain e vajës, por rrethanat e ngjarjes mbeten ende mister, ndërsa hetimet vazhdojnë.

Ngjarja paraprake

Çka i tha babai Haxhi Krasniqit në fillimet e karrierës?

Ngjarja e ardhëshme

A i uroi shërim të shpejtë Mustafës pas infektimit me Covid-19? Tregon Osmani

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian