Xhaka kap për fanelle Rashicën

Lojë e fortë mes Kombëtares së Zvicrës dhe Kosovës.

Një miqësore futbolli, që po dhuron emocione të pafundme në stadiumin “Letzigrund” në Zurich.

Milot Rashica po lufton me shokë deri në pikën e fundit.

Xhaka në një moment e kapi për fanelle futbollistin dardan, Rashicën.

Një ndeshje e luftuar të paktën në 45 minutat e parë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vajza nga Kosova dëshpërohet nga Mevlani, kjo është arsyeja

Story i radhës

Njihuni me shqiptaren Shahe Bleta që punon për të ndihmuar njerëzit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish