Xhaferi: Nuk udhëhiqem nga porositë mediatike

Kryeparlamentari Talat Xhaferi sonte në Click Plus tregoi se ka biseduar me kryeministrin Zaev për çështjen se do të shtyhet procesi i regjistrimit.

Xhaferi theksoi se gjatë bisedës kryeministrin e ka udhëzuar në Kushtetutë dhe në Ligj, duke shtuar se nuk ka rëndësi se çfarë thotë ai por çfarë thotë Kushtetuta dhe Ligji.

Ngjarja paraprake

Verrati dhe Florenzi largohen nga Kombëtarja e Italisë

Ngjarja e ardhëshme

Barcelona njofton se Coutinho do udhëtojë në Brazil për të vazhduar trajtimin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian