Xavi në kërkim të senegalezit të Napolit!

Xavi në kërkim të senegalezit të Napolit!

Sipas faqes italiane, Calciomercato klubi katalanas është takuar me Fali Ramadanin, agjentin e Kalidou Koulibaly, për të mësuar rreth situatës së ardhshme të qendërmbrojtësit senegalez te Napoli.

Koulibaly është 30 vjeç dhe kontrata e skadon më qershor 2023.

Megjithatë, pavarësisht disa bisedimeve, lojtari nuk pranoi propozimet e bëra për rinovimin dhe Xavi Hernandez, trajneri i katalanasve, është i vëmendshëm për zhvillimet e ardhshme.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nuhiu: Reformat në gjyqësor mbeten prioritet

Story i radhës

Arjola Demiri “kryqëzohet” për fotot joshëse

Të fundit nga