Xavi flet për të ardhmen e Dembeles

Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez ka folur në lidhje me të ardhmen e Ousmane Dembele.

Dembele ka kontratë me Barcelonën deri në fund të këtij muaji, ndërsa rinovimi nuk është arritur.

Klubi dhe trajneri e duan në ‘Camp Nou’, por francezi nuk pajtohet me kushtet e ofruara.

Në një intervistë për ‘La Sexta’, ishte Xavi që foli për takimin e zhvilluar dje mes lojtarit, dhe drejtuesve të klubit.

“Kjo varet nga ai”, tha katalanasi.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e anësorit, Chelsea është klubi që po e monitoron situatën e tij.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Horoskopi për ditën e enjte, 30 qershor 2022

Story i radhës

Korriku ju sjell fat, 4 shenjat e horoskopit që do të kenë sukses në karrierë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish