“Xavi do të jetë trajner i Barcelonës në të ardhmen”

Santi Cazorla beson se Xavi Hernandez do të bëhet një ditë trajner i Barcelonës duke iu bashkangjitur kështu zërave që Xavi të marr në drejtim skuadrën nga “Camp Nou”.

Cazorla i cili tani luan nën urdhrat e legjendës së Barcelonës te klubi Al Sadd duke folur për faqen zyrtare të FIFA-së, deklaroi:

“Mendoj se ai do të jetë trajner i Barcelonës një ditë, por ky vendim i takon atij dhe ai e di se kur do të ishte koha e duhur për ta bërë këtë.”, theksoi ish-mesfushori i Villarealit dhe i Arsenalit.

Ngjarja paraprake

Ngjarjet më të rëndësishme datës 18 nëntor

Ngjarja e ardhëshme

Si e pranuan humbjen kandidatët presidencialë në SHBA?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian