Wijnaldum pajtohet t’i bashkohet Barcelonës

Mesfushori holandez Georginio Wijnaldum do të largohet nga Liverpooli pas përfundimit të stinorit dhe do t’i bashkohet Barcelonës, raporton “The Sunday Times”.

Wijnaldum te Barcelona do të bashkohet me ish-trajnerin e tij te përfaqësuesja e Holandës, Ronald Koeman.

Mesfushori ka arritur një marrëveshje me Barcelonën dhe do t’i bashkohet klubit të madh të La Ligas në fund të stinorit si lojtar i lirë.

30-vjeçari do të jetë transferimi i parë i Barcelonës në periudhën e dytë të Joan Laportas si president i klubit.

Ngjarja paraprake

Altin Lala tregon të ardhmen e Rashicës

Ngjarja e ardhëshme

Balsam për flokët në kushte shtëpie, ju duhen vetëm këto përbërës!

të fundit nga

Nuk grumbullohet

Ousmane Dembele nuk është grumbulluar në këtë ndeshje, pasi ka probleme me

AlbanianEnglishMacedonian