West Ham mëson çmimin e yllit të Manchester United

Anglezi është duke kaluar nëpër një formë tejet të mirë tek skuadra londineze.

Gjiganti anglez Manchester United ka vendosur çmimin prej 25 milionë eurosh për Jesse Lingard, raporton “Eurosport”.

Mesfushori anglez ka zhvilluar paraqitje tejet të mira tek “Çekanët”, ku është i huazuar deri në fund të këtij sezoni.

Lingard thuhet se e dëshiron me çdo kusht kalimin tek West Ham, ku brenda gjashtë paraqitjeve këtë sezon, ka katër gola dhe dy asistime për skuadrën londineze.

Ngjarja paraprake

Reims barazon me Lyonin, notat e Berishës e Zenelit

Ngjarja e ardhëshme

10 cilësitë që e bëjnë një person të pjekur

të fundit nga

Verë e nxehtë

Vera parashikohet tepër e nxehtë për Raphael Varane. E ardhmja e mbrojtësit

AlbanianEnglishMacedonian