Wanda dhe Mauro ndajnë çaste intime me ndjekësit

10:46 | 14 Prill 2021

Çifti i njohur u fotografuan duke shkëmbyer puthje.

Wanda Nara dhe Mauro Icardi janë ndër çiftet më të përfolura në shoubizin ndërkombëtar, shkruan lajmi.net.

Blogerja dhe futbollisti kohë pas kohe ndajnë fotografi bashkë me njëri-tjetrin, ndërsa nuk mungojnë as dedikimet romantike.

Së fundi, me rastin e “Ditës së Puthjeve”, Wanda postoi një foto duke shkëmbyer puthje pasionante me Mauron.

“Puthjet shërojnë, ato ju japin atë që nuk mund të blini, ato janë energji, dashuri dhe gëzim … urime Dita e Puthjeve 😘 të gjithëve”, shkruan ajo.

Wanda Nara komentohet shumë për format trupore, të cilat kujdeset t’i perfeksionojë në palestër. /Lajmi.net/ 

Ngjarja paraprake

​Sot zhvillohet finalja e Kupës së Kosovës në futsall, përballen Fc Liburni dhe Fc Liqeni

Ngjarja e ardhëshme

Mungesa e kartave grafike Nvidia do të vijojë gjatë gjithë 2021

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian