Story i mëparshëm

Taravari flet për koalicion me Besën dhe BDI-në, Kasami: ASH-së i urojmë vazhdimin e dashurisë me BDI-në

Story i radhës

Këshilli i Bashkësisë Islame në Podujevë: Kërkuam asistencën e Policisë, parandaluam një situatë të pakëndshme!

Të fundit nga